Контраст
Шрифт

Наказ від 09.09.2020 № 653 Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби категорії «В» на період дії карантину

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.09.2020                                 Київ                                        № 653

 

Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби категорії «В» на період дії карантину

Відповідно до пункту 8 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 13 квітня 2020 року № 553-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУІО-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290, у зв’язку з необхідністю призначення на вакантну посаду державної служби категорії «В» Департаменту персоналу на період дії карантину

 

НАКАЗУЮ:

1. Визначити необхідним призначення на вакантну посаду державної служби категорії «В» - головного спеціаліста Департаменту персоналу на період дії карантину шляхом укладення контракту про проходження державної служби.

2. Оголосити добір на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста Департаменту персоналу (оголошення додається).

3. Покласти на головного спеціаліста відділу організації добору державних службовців управління кадрового менеджменту Департаменту забезпечення діяльності апарату І. Куліша функції з розгляду інформації, що буде надходити від осіб, які виявили бажання взяти участь у доборі на вакантну посаду.

4. Визначити директора Департаменту персоналу Г. Доскевича уповноваженою особою для проведення співбесіди з кандидатами.

5. Департаменту забезпечення діяльності апарату (Бондар Н.) в установленому порядку забезпечити розміщення на Єдиному порталі вакансій державної служби цього наказу та оголошення про добір на зайняття вакантної посади.

6. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення на офіційному вебсайті МВС цього наказу та оголошення про добір на зайняття вакантної посади.

7. Департаменту інформатизації (Бондаренко І.) в разі необхідності забезпечити технічне супроводження роботи уповноваженої особи під час проведення співбесіди з кандидатами, у тому числі дистанційно в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості.

8. Директорові Департаменту персоналу Г. Доскевичу після проведення співбесіди з кандидатами внести обґрунтоване подання про призначення обраного кандидата на вакантну посаду головного спеціаліста Департаменту персоналу шляхом укладання з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби С0УЮ-19, спричиненої коронавірусом БАКБ-СоУ-2.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на Департамент забезпечення діяльності апарату (Бондар Н.).

Державний секретар Олексій ТАХТАЙ
Герої МВС