Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ МВС від 27.07.2016 №715 «Про видачу ліцензій на право провадження певних видів господарської діяльності та місце провадження охоронної діяльності»

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.07.2016

м. Київ

715

                                                      

Про видачу ліцензій на право провадження певних видів господарської діяльності та місце провадження охоронної діяльності

 

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «БАНЗЕР» (вул. Обухівське шосе - 2, будинок 2, с. Ходосівка, Києво-Святошинський район, Київська область, 08173, ідентифікаційний код 40450929) – ліцензію на провадження діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Місце провадження діяльності за адресою: вул. Березова, 2, с. Ходосівка, Києво-Святошинський район, Київська область.

2. Департаменту комунікацій (Шевченко А.В.) забезпечити розміщення та оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС.

3. Управлінню ліцензування (Чернишова О.В.) протягом трьох робочих днів повідомити здобувача ліцензії про прийняте рішення та забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

Заступник Міністра – керівник апарату

 

О.В. Тахтай