Контраст
Шрифт

Дайджест МВС України від 23.07.2022

Понад 90% всіх обстрілів росіян припадають на цивільні об’єкти. Абсолютно безпечної зони в Україні зараз немає – ворожа ракета може влучити у найвіддаленішу від лінії фронту область. У новому випуску Дайджеста МВС міністр внутрішніх справ Денис Монастирський розповів про п’ять місяців широкомасштабного вторгнення росіян. 

Ще у цьому випуску дивіться про таке: 

Проєкт МВС “Безпечне освітнє середовище” - війна не має стати на заваді навчального процесу. Як фахівці органів МВС готують школи до відновлення навчання офлайн.

На Хмельниччині з’явиться новий розплідник службових собак для фахівців структури МВС – у прифронтовій зоні зросла потреба у  чотирилапих помічниках. 

Контрнаступальні заходи на Харківщині: прикордонники разом із побратимами із ЗСУ звільнили від окупаційних військ рф низку населених пунктів. З цих позицій ворог обстрілював житлові масиви Харкова з мінометів та ствольної артилерії. 

Бійці Нацгвардії приїхали підтримати маленьких біженців з Маріуполя, які зараз перебувають під Вінницею. Дітлахів познайомили з особливостями військової служби, зокрема дали змогу приміряти амуніцію.

Департамент комунікації МВС

Герої МВС