Контраст
Шрифт

Щодо діяльності підрозділів мвс у районі проведення операції об’єднаних сил

22 лютого 9:30 відбудеться пресконференція на тему: "Щодо діяльності підрозділів МВС у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил" (Зала 1).

Спікер: Денис Монастирський - міністр внутрішніх справ України.

Довідково. Міністерство культури та інформаційної політики, інформаційне агентство "Укрінформ" і Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки запустили роботу оперативного пресцентру у рамках платформи #UAРазом для українських та іноземних ЗМІ. 

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

З питань акредитації звертатися за телефоном:  +380 67 683 66 11 - Ганна,

Посилання на пряму трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=1gSwBYqXKjw