Безпечне середовище кожному українцю – це євроінтеграція!

Навіть попри триваючу війну МВС продовжує працювати над захистом прав і свобод громадян України, забезпечувати правопорядок і безпеку на підконтрольних Україні територіях. 

Органи системи МВС проводять стабілізаційні заходи, гуманітарне розмінування на деокупованих територій та відновлюють нормальне життя в звільнених від окупації населених пунктах. На сьогодні близько 30% площі держави залишаються потенційно небезпечними, а процес розмінування може тривати до 10 років. 

Щодня піротехніки ДСНС та вибухотехніки Національної поліції виконують важку й небезпечну справу, обстежують кожен сантиметр землі, очищають забруднені райони, щоб повернути безпеку на звільнені території. 

У невеликих містечках продовжують відкриватися нові поліцейські станції, де поліцейські офіцери громади стежать за правопорядком та дбають про безпеку місцевих жителів, добре знають їх потреби та допомагають вирішувати проблемні питання.

В українських школах створюються класи безпеки – освітній безпековий простір для вихованців дитсадків і школярів, який в умовах воєнного стану сприяє формуванню в дітей із ранніх років відповідального ставлення до власної безпеки та засвоєнню основних правил поведінки в різних небезпечних ситуаціях.

Поліцейські, рятувальники, нацгвардійці, прикордонники своєю героїчною працею та боротьбою доводять, що кожен громадянин нашої держави повинен відчувати підтримку та отримувати захист і допомогу.

Безпека кожного українця, функціонування класів безпеки та правопорядок у населених пунктах – це ті зміни, які поліпшують життя українців та удосконалюють безпековий ландшафт України, наближаючи нашу країну до стандартів ЄС. Розбудова безпечної країни – це євроінтеграція!