Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи пройшли без грубих порушень 

clock
21.11.2021 20:57

Безпеку громадян забезпечували поліцейські та нацгвардійці. Поліція діалогу проводила роз'яснювальну роботу щодо необхідності дотримання фільтраційних заходів. 

Сьогодні, 21 листопада, у центрі Києва відбулися акції до Дня Гідності та Свободи. Найбільша кількість учасників перебувала на Майдані Незалежності та біля Офісу Президента. 

Задля безпеки учасників і недопущення провокацій охорону громадського порядку забезпечували поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України.

Під час проведення акцій грубих правопорушень не зафіксовано.
Поліція діалогу запропонувала учасникам акції біля Офісу Президента пройти поверхневу перевірку задля безпеки всіх громадян, котрі брали участь у заході, однак вони відмовилися та намагалися потрапити до державної будівлі без проходження фільтраційних заходів. 

Після проведення поліцейськими роз'яснювальної роботи частина учасників пройшла поверхневу перевірку та безперешкодно потрапила до Офісу Президента, інші — відмовилися.

Правоохоронці продовжують забезпечувати охорону громадського порядку у центральній частині столиці. 

Відділ комунікації поліції Києва

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/news/masovi-zaxodi/zaxodi-z-nagodi-dnya-gidnosti-ta-svobodi-projshli-bez-grubix-porushen/

Відділ комунікації поліції Києва

 

Схожі матеріали