Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Уряд виділив кошти на допомогу постраждалим від домашнього насильства

clock
1-го липня 2021, 10:29
clock
793

Вчора, 30 червня, під час чергового засідання Кабінету Міністрів було затверджено розподіл субвенції в розмірі 274,2 млн. гривень з державного бюджету місцевим бюджетам. Кошти будуть спрямовані на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

За рахунок субвенції планується утворити 28 притулків, 39 денних центрів, 58 консультативних служб та 40 мобільних бригад для підтримки постраждалих осіб.  

«За останні роки Україна вжила дуже рішучих кроків для ефективного реагування та запобігання домашньому насильству. Не зупиняємося і рухаємося далі задля того, щоб саме словосполучення «домашнє насильство» залишилось в минулому, а будь-які його прояви в суспільстві вважались не тільки неприпустимими, але й ганебними», - сказала заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

«Створення та розбудова належної інфраструктури на місцевому рівні є одним із важливих аспектів протидії домашньому насильству в цілому», - зазначила Катерина Павліченко.

Нагадаємо, у МВС презентували інтерактивну мапу допомоги жертвам домашнього насильства.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали