У Сумах відбулося засідання регіональної робочої групи Громадської ради при МВС України (ФОТО)
На засіданні робочої групи з питань співпраці та взаємодії громадськості з органами, діяльність яких координує міністр внутрішніх справ обговорювались питання взаємодії громадськості з поліцією та іншими службами, що входять до структури МВС.
Регіональна робоча група налічує 27 представників правозахисних, громадських організацій та ЗМІ, ветеранських асоціацій, спілок учасників бойових дій. Її мета – допомогти правоохоронцям у забезпеченні публічного порядку та безпеки в регіоні.
За словами голови Громадської ради при МВС Володимира Мартиненка, робоча група у Сумській області – дієвий механізм допомоги громадськості правоохоронному відомству. У роботі групи важлива співпраця з усіма управліннями центральних органів виконавчої влади, що координується міністром внутрішніх справ.
Громадська рада запланувала зібрати всі робочі групи, що діють в регіонах, на зустріч з керівництвом МВС України.
Департамент комунікації МВС України
![Більше поту на навчанні – менше крові у бою](/upload/1/8/9/1/5/4/news-20240803-131436-172268007616.jpg)
![Шосткинські гвардійці пройшли базовий курс військової підготовки](/upload/1/8/9/1/5/0/img-9470.jpg)