Рік карантину в Україні: чи буде життя після пандемії таким як раніше?

clock
12.03.2021 12:14

Рівно рік тому, 12 березня 2020-го, в Україні оголосили перший карантин аби стримати поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Він мав би тривати усього три тижні, та переріс у багатомісячну боротьбу з невідомим. За рік протистояння коронавірус діагностували у понад 1,4 мільйона українців, майже 28 тисяч із них померли.

Того дня боротьба з пандемією коронавірусу в країні стала кризовим рівнянням з багатьма невідомими для України, а захисні маски, антисептики, робочі відеоконференції та онлайн-навчання - буденністю.

Ще до офіційних випадків зараження новим вірусом, лікарі, військовослужбовці Національної гвардії України, поліція та ДСНС стали першим форпостом проти епідемії страху і невідомості.

Від самого початку пандемії великий вклад в боротьбу з поширенням коронавірусу внесли медики та правоохоронці, які забезпечують спокій, правопорядок і виконання обмежувальних заходів режиму надзвичайної ситуації.

Документальна кінострічка «COVID-19. Нацгвардія протидії» показує усі аспекти, як Національна гвардія у взаємодії з іншими службами бореться за життя, здоров’я і безпеку в Україні в умовах потрійних загроз.

У фільмі за допомогою документальних зйомок і коментарів учасників подій хронологічно показані основні етапи проведення карантинних заходів, суміжних подій, всеукраїнських та міжнародних заходів та аспекти служби гвардійців і нові завдання, з якими вони стикнулися.

 

Пресслужба НГУ

Схожі матеріали