Підрозділи протиповітряної оборони Нацгвардії пройшли тренування на Рівненщині (ФОТО)
На базі навчального центру протиповітряної оборони Сухопутних військ 233-го загальновійськового полігону, що знаходиться поблизу міста Рівне, з підрозділами протиповітряної оборони Національної гвардії України проведено тактико-спеціальні заняття з виконанням бойових стрільб.
Під час навчань, під керівництвом начальника відділу протиповітряної оборони управління бойового забезпечення Головного управління Національної гвардії України полковника Андрія Воєводи, стрільці-зенітники проводили пуски зенітних керованих ракет пересувного зенітно-ракетного комплексу «Ігла», а розрахунки зенітних установок ЗУ-23-2 виконували вогневі задачі із ураження повітряних цілей та бронетехніки противника.
По закінченню навчань, начальник управління бойового забезпечення Національної гвардії України генерал-майор Віктор Ганущак, від імені командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Юрія Аллерова, подякував старшим підрозділів за чітку організацію тактико-спеціальних занять, а особовому складу за відмінні показники у стрільбі.
Прес-служба НГУ
(Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ)