Оперативна інформація щодо ситуації в м. Авдіївка (станом на 12:00 5 лютого)
На даний час у місті забезпечено мінімальну температуру теплоносія в тепломережі, у квартирах підтримується температура повітря 18-20 градусів тепла, але залишається відсутнім електропостачання.
Для подачі питної води з питного резервуару на насосній станції м. Авдіївка з 1 лютого від Головного управління ДСНС України у Запорізькій області запущений генератор потужністю 200 кВт, а також додатково організований підвіз питної води населенню у віддалені частини міста.
Станом на 12:00 5 лютого від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучені 24 електрогенераторів (з них 7 знаходиться у резерві) на соціально-значимі об’єкти м. Авдіївка. Тому будинок людей похилого віку, центральна міська лікарня та лікарня залізної дороги, казначейство, міська адміністрація, укртелеком, каналізаційно-насосна станція, наметове містечко, відділ поліції та інші, продовжують функціонувати в штатному режимі.
У мобільні пункти обігріву на даний момент звернулися 822 чоловіка (з низ 325 людей похилого віку та 142 дітей). З початку їх функціонування обігріто понад 10 950 чоловік, з них 5 120 людей похилого віку та 1 680 дітей.
На сьогодні одним автобусом та двома легковими автомобілями було вивезено 24 людини (з них 11 дітей) до пансіонату «Перлина Донеччини», а також залишилося 9 осіб (з них 5 дітей), які зареєструвалися на евакуацію.
Для проведення робіт щодо розмінування й подальшого ремонту високовольтних ліній залучені 2 піротехнічні групи у кількості 7 чоловік та 2 одиниці техніки, а також 30 чоловік особового складу і 1 одиниця техніки від Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
Крім того, до ремонтно-відновлювальних робіт залучені співробітники РЕМ у кількості 13 чоловік 3 одиниці техніки. У місті працюють 2 піротехнічні групи 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України (м. Київ) у кількості 10 чоловік та 2 одиниці техніки.
Наразі станом на 12:00 місцевим мешканцям видано 800 буханок хлібу, 7 тон овочів, 340 ковдр, 370 матраців, 360 свічок, 3 тенти для накриття покрівлі, 1 куб.м дров, 260 продуктових наборів, бутильованої води 0,455 тони (90 бутилів по 5-6 літрів) , а також Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області розвезено 8 тон питної води.
Прес-служба ДСНС України
![Більше поту на навчанні – менше крові у бою](/upload/1/8/9/1/5/4/news-20240803-131436-172268007616.jpg)
![Шосткинські гвардійці пройшли базовий курс військової підготовки](/upload/1/8/9/1/5/0/img-9470.jpg)