Національна академія внутрішніх справ долучилась до всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge (ВІДЕО)
Цим заходом вихованці та викладачі закладу підтримали бійців, що повернулись із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром.
У навчальному закладі працюють та навчаються справжні патріоти, які не лише забезпечують публічний порядок та безпеку в столиці, а й беруть активну участь у бойових діях на Сході нашої країни. На превеликий жаль, майже 40 випускників вишу віддали своє життя, з честю виконавши громадянський обов’язок перед українським народом.
Відділення комунікації НАВС України
![Більше поту на навчанні – менше крові у бою](/upload/1/8/9/1/5/4/news-20240803-131436-172268007616.jpg)
![Шосткинські гвардійці пройшли базовий курс військової підготовки](/upload/1/8/9/1/5/0/img-9470.jpg)