Нацгвардієць Дмитро Янчук – бронзовий призер ХХХІ Олімпійських Ігор у Ріо-Де-Жанейро (ФОТО)

clock
21.08.2016 11:14

20 серпня 2016 року, в передостанній день змагань за програмою ХХХІ Олімпійських Ігор  у Ріо-Де-Жанейро, бронзову медаль у фінальному заїзді каное-двійок на дистанції 1000 метрів  здобув для України представник Національної гвардії України, службовець Дмитро Янчук.

У напруженій боротьбі з найкращими каноїстами світу Дмитро Янчук разом  зі своїм партнером по команді Тарасом Міщуком змогли могутнім фінішним спуртом відірватися від суперників та здобути бронзову олімпійську медаль.

Спортсменам довелося йти проти сильного зустрічного вітру і вони використали тактику нарощування темпу на другій половині дистанції.

«Був надзвичайно складний відбір, всі суперники сильні і кожен мріє про медаль. Це – вершина нашої кар'єри. Ми дуже задоволені, неймовірна кількість емоцій!», – зізнались призери.