Курсанти ЗВО системи МВС забезпечували безпеку та правопорядок на місцевих виборах
Курсанти закладів вищої освіти МВС також забезпечували публічну безпеку і порядок під час місцевих виборів.
Офіцери та курсанти Одеського, Харківського, Дніпропетровського державних університетів внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ вчора несли службу із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів 25 жовтня 2020 року.
Ми дякуємо їм за службу та за ту допомогу, яку вони надавали нашим громадянам! Пишаємось молодими поліцейськими!
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)
![Щиро про особисте від медичних працівників системи МВС (ВІДЕО)](/upload/1/8/8/7/8/8/5849433866320852311.jpg)