Контраст
Шрифт

Українські поліцейські у Новій Зеландії ділитимуться досвідом роботи під час війни з колегами з 70 країн світу

clock
17.09.2023 16:00

У Новій Зеландії, місті Окленд, стартувала Міжнародна конференція жінок в поліції (Inernational Women in Polisng Conference). Цьогоріч до конференції долучилися представники з понад 70 країн світу. З поміж них 130 доповідачів, серед яких і українські поліцейські.

Цьогорічна делегація з України налічує 11 представників Нацполіції. Делегацію очолила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

«Минулого року, на 59-тій конференції МАЖП, українські правоохоронці ділилися своїми історіями особистих та професійних випробувань на початку повномасштабного вторгнення. Цьогоріч, маючи за плечима практичний досвід діяльності в умовах війни,  представники та представниці нашої делегації мають за ціль поділитися ним із міжнародною спільнотою та розповісти про те, як українські поліцейські, рятувальники, прикордонники та нацгвардійці ефективно протидіють усім загрозам цього непростого часу», – зазначила заступниця міністра.

В перший день українські поліцейські взяли участь у церемонії відкриття та разом з правоохоронцями з майже усього світу доєдналися до традиційного Параду Націй. Стрій українців пройшов центром міста під синьо-жовтим стягом, виконуючи Гімн України.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали