У Нацгвардії розширюють кінологічні підрозділи

clock
07.08.2023 13:25

У військовій частині 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України створено новий підрозділ – кінологічний взвод. Наразі проводиться його доукомплектування особовим складом і собаками службових порід, проходить підготовка та виховання майбутніх чотирилапих напарників, з якими новопризначені кінологи будуть нести службу.

Собак будуть залучати для пошуку зброї та набоїв, вибухових речовин, крім того службові собаки будуть нести службу на блокпостах.

Наразі службові собаки залучені до служби на контрольно-пропускних пунктах, які розташовані навколо міста Запоріжжя, допомагають гвардійцям боротися з незаконним обігом заборонених предметів, які можуть загрожувати життю та здоров’ю громадян та становлять суспільну небезпеку. За участі службових собак гвардійці-кінологи щоденно перевіряють сотні одиниць транспорту.

Національна гвардія України

Схожі матеріали