Реабілітаційний центр RECOVERY розпочав роботу на базі медичної установи МВС України

clock
22.11.2024 14:00

У квітні 2024 року між Міністерством внутрішніх справ України та національною мережею RECOVERY Віктора та Олени Пінчуків було підписано меморандум про співпрацю і початок ремонтних робіт на базі головного медичного клінічного центру МВС, аби при медичній установі відкрити сучасний реабілітаційний центр RECOVERY. 

Протягом останніх півтора місяці на території госпіталю велись активні ремонтні роботи. І вже у листопаді комфортний, інноваційний та новий реабілітаційний центр RECOVERY відкрив свої двері. У новому центрі зможуть отримувати безоплатні послуги з реабілітації військові, поліцейські, рятувальники, які зазнали поранень під час ведення бойових дій або після повернення з полону.

“У нас завжди був запит на створення подібного центру. Зустрівшись з нашими партнерами, ми зрозуміли, що у нас може бути спільний проєкт і спільна його реалізація. Відкрити сучасний реабілітаційний центр при медичній установі для відомства було дуже важливо, аби бійці могли швидше відновлювали свою рухову активність і повертатись до життя. Мультидисциплінарна команда лікарів протягом останніх півроку проходила навчання не лише в Україні, а й за кордоном. Для МВС в пріоритеті надавати якісне відновлення захисникам і захисницям”, – наголосила Державний секретар МВС України Інна Ящук.

Засновник проєкту Віктор Пінчук, Державний секретар МВС України Інна Ящук та керівник головного медичного клінічного центру МВС Іван Яворський разом оглянули новий інноваційний реабілітаційний простір, познайомившись з пацієнтами та медичним персоналом. 

«Сьогодні наші хлопці й дівчата на фронті віддають свої життя чи частину свого здоров’я заради нас усіх. Для мене й моєї дружини проєкт RECOVERY — це спосіб брати участь у цій війні. Герої та героїні, ризикуючи життям, виборюють нашу незалежність, і вони мають бути впевнені: якщо щось трапиться, держава і ми забезпечимо їхню особисту незалежність», — зазначив засновник проєкту RECOVERY Віктор Пінчук.

Кабінети фізичної реабілітації оснащено обладнанням із віртуальною реальністю, яке забезпечує зворотний зв’язок із пацієнтом. Комплекс тренажерів і апаратів для реабілітації покриває весь спектр можливих функціональних порушень, зокрема і отриманих внаслідок мінно-вибухових травм. 

Мультидисциплінарна команда лікарів у реабілітаційному центрі  RECOVERY складаються із фізичних терапевтів, ерготерапевтів, психологів, фахівців фізичної реабілітаційної медицини, масажистів, асистентів, терапевтів мови і мовлення. 

Завдяки високотехнологічному обладнанню та кваліфікації вони надають якісну й доказову реабілітаційну допомогу українським військовослужбовцям після отримання травм на фронті чи повернення з полону.

Державний секретар МВС України Інна Ящук наголосила, що співпраця між відомством та національною мережею реабілітаційних центрів RECOVERY – приклад успішного партнерства для надання якісних й сучасних послуг військовослужбовцям. 

Проєкт RECOVERY заснували Віктор та Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України.  На сьогодні 14 реабілітаційних центрів RECOVERY надають безоплатні послуги у Києві, Львові, Рівному, Луцьку, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Одесі і на Дніпровщині. 

Департамент комунікації МВС України

 

Схожі матеріали