Сумські гвардійці вчаться протистояти хімічній та радіаційній загрозам
Навчальні збори з особовим складом позаштатних розрахунків для ведення радіаційної та хімічної розвідки та спостереження проходять у військовій частині 3051.
Кожен гвардієць повинен вміти використовувати індивідуальні та колективні засоби захисту. Своєю чергою позаштатні розрахунки покликані працювати з усіма наявними приладами хімічної та радіаційної розвідки. Тим більше, наразі відбувається переоснащення підрозділів сучасними зразками протигазів, іншого захисного спорядження, вимірювального обладнання тощо.
«Головне завдання цих навчальних зборів, які ми з регулярною проводимо в частині, – практичне відпрацювання дій наших позаштатних розрахунків. Ми прагнемо навчити особовий склад правильно експлуатувати засоби та прилади радіаційної та хімічної розвідки. Їхні дії мають бути відточені до автоматизму», – розповідає начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту – начальник служби екологічної безпеки частини молодший сержант Павло Латишев.
Також гвардійці навчалися діяти на посту радіаційного та хімічного спостереження.
Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ