Контраст
Шрифт

Спецпризначенець закарпатської поліції освоїв роботу вибухотехніка та вже взяв участь у розмінуванні деокупованих територій

clock
24.09.2023 18:00

Інспектор-вибухотехнік роти поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області пройшов спеціальне навчання та освоїв професію вибухотехніка, щоб якнайшвидше очистити українські землі від вибухонебезпечних предметів, які за собою залишили російські війська. Поліцейський нещодавно повернувся з Харківщини.

Після чергової ротації з Харківської області повернулася група поліцейських, які займалися розміновуванням деокупованих територій. 

Серед правоохоронців - й інспектор роти поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області, який виявив бажання та пройшов спеціальну підготовку, щоб займатися розчищенням українських земель від залишених росіянами смертельних «подарунків». Разом зі своїми колегами з інших регіонів понад місяць працював на території Харківської області в лісових масивах та фермерських угіддях, щоб місцеві жителі могли якнайшвидше відновити свою господарську діяльність. 

«Зараз для кожного правоохоронця важливо зберігати «холодний розум» та добре робити те, що вмієш, не зупинятися і не боятися вчитися нового. Українці мають сміливо ступати своєю землею та почувати себе у безпеці» - зазначає інспектор-вибухотехнік роти поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області.

Поліцейський розповідає, що обсяг роботи колосальний. росіяни мінували все – від цивільних об’єктів до лісосмуг. У списку серед знешкоджених закарпатським поліцейським вибухонебезпечних предметів – протитанкові та протипіхотні міни та мінометні снаряди. 

Національна поліція України

Схожі матеріали
Діяльність