Слобожанські гвардійці вибороли 26 медалей на турнірі «Звитяга нескорених»
У кваліфікаційному турнірі «Звитяга нескорених», який пройшов у Черкасах, від Слобожанських гвардійців взяли участь 11 військовослужбовців. У загальному заліку вони вибороли 26 медалей. Зокрема - 11 золотих, 9 срібних та 6 бронзових. У змаганнях з веслування на тренажері команда 5-ї Слобожанської бригади зайняла 1 місце.
![](/upload/1/8/8/9/6/4/neskoreni-previu.jpg.webp)
Ветерани змагались у веслуванні на тренажерах, жимі лежачи, аеробайках та ривку гирі.
![](/upload/1/8/8/9/7/0/neskoreni3.jpg.webp)
Кожний учасник цих і майбутніх змагань отримує рейтингові бали за підсумками яких відбиратимуть учасників на міжнародні змагання, які організатори планують провести в жовтні цього року під час фестивалю “Arnold Classic Europe».
![](/upload/1/8/8/9/6/5/neskoreni1.jpg.webp)
Головним суддею змагань став чемпіон світу зі стронгмену та почесний президент “Федерації стронгмену України” Василь Вірастюк.
“Такі змагання для військових та ветеранів проводять у різних містах України. Фінал цього року має відбутися в Буковелі. За його результатами відберуть 50 учасників, які представлятимуть команду України на міжнародному турнірі в Мадриді”, – повідомив Василь Вірастюк.
![](/upload/1/8/8/9/6/6/neskoreni4.jpg.webp)
За словами президента ГО “Федерація стронгмену України” Сергійя Конюшка подібні змагання організатори намагаються проводити кожні два тижні у різних містах України.
“Поступово ми відходимо від моделі організовувати змагання в Києві чи інших базових містах. Хочемо охопити якомога більшу кількість ветеранів, тому змагаємося кожні два тижні в новому регіоні. Таким чином розвиваємо систему спортивної реабілітації ветеранів. Маємо певні регіональні осередки спортивного ветеранського руху”, - зазначив Сергій Конюшок.
![](/upload/1/8/8/9/6/8/neskoreni5.jpg.webp)
Загалом участь у змаганнях взяли 112 стронгменів – це ветерани війни, військовослужбовці, представники силових структур з Харкова, Маріуполя, Києва, Вінниці, Запоріжжя та інших міст України.
Національна гвардія України
![30 років на варті морських рубежів](/upload/1/8/8/9/8/5/bez-imeni.jpg)