Контраст
Шрифт

Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання спільно з Нацполіцією, службою екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

clock
19.09.2023 12:45

Вчора, 18 вересня, з метою захисту життя і здоров'я, територій, будівель в умовах широкомасштабного вторгнення росії, відбулись тактико-спеціальні навчання із залученням екстрених служб.

За сценарієм - у адмінбудівлю Ізмаїльського районного відділу поліції влучила ракета. До прибуття підрозділів ДСНС, співробітники поліції оперативно і злагоджено провели першочергові дії при виникненні надзвичайної ситуації. В першу чергу, співробітники поліції вжили заходи зі сповіщення Служби порятунку, евакуації людей та персоналу у безпечну зону, гасіння вогню первинними засобами пожежогасіння.

Прибувши на місце події, рятувальники провели розвідку і виявили загорання та руйнування конструкцій внаслідок ракетного удару. Першочерговим завданням для ДСНС стала евакуація людей з-під завалів на місці події. Для ліквідації пожежі вогнеборці здійснили бойове розгортання та подали 2 стволи на ліквідацію пожежі.

Одягнувши засоби індивідуального захисту органів дихання та зору рятувальники зайшли в задимлене приміщення для евакуації потерпілих у визначене безпечне місце для надання допомоги постраждалим працівниками медичної служби.

ДСНС України

Схожі матеріали