Рятувальники Донеччини отримали пожежний автомобіль від волонтерів
Оперативний транспортний засіб передали від Німецько-українського товариства “Райн-Некар” та БО «БФ Надії Вовк «БЕРЕГИНЯ».
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області щоденно залучаються до гасіння пожеж та ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Швидкість реагування особового складу та термінова допомога мешканцям області зараз як ніколи важлива. В цьому нам допомагають міжнародні партнери, які не залишаються осторонь та надають всебічну підтримку.
ДСНС України
![Щиро про особисте від медичних працівників системи МВС (ВІДЕО)](/upload/1/8/8/7/8/8/5849433866320852311.jpg)