Контраст
Шрифт

Реабілітація та покращення психологічного стану: до Туреччини на відпочинок поїхали родини військовослужбовців

clock
18.09.2023 17:40

За ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та співпраці із Посольством Туреччини в Україні сьогодні на відпочинок поїхали 39 осіб - сім'ї військовослужбовців.

Відправились до Туреччини 23 дітей та 16 дорослих. Це родини полонених, зниклих безвісти, загиблих під час російської збройної агресії на території України бійців і тих, хто зараз боронить Україну. 

Сім'ї їдуть в Анталію на 10 діб. Мерія турецького міста забезпечує їх номерами в готелях та пропонує безкоштовні екскурсії. 

"Для нас дуже важливо поїхати на  відпочинок. Ми вже рік не вдома, адже наш будинок в Новій Каховці окупований. Наш тато служить в ЗСУ. Ми змінили  місце проживання, постійно переживаємо за батька. Дитина живе в стресі. Їй, як нікому зараз треба відпочити", - каже Тетяна - мама 10-річної школярки. 

Туреччина зацікавлена в реабілітації та покращенні психологічного стану українських дітлахів, тож підтримала ініціативу МВС. Це не остання така ініціатива, у подальшому ще більше сімей військовослужбовців поїдуть відпочивати в Туреччину.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали