Поліцейські Запоріжжя пройшли бойову підготовку з парамедицини (ВІДЕО)
У Запоріжжі в рамках бойової підготовки поліцейські стрілецького батальйону відпрацювали навички з парамедицини. Тренування для бійців провели парамедики благодійного фонду «Координаційний центр допомоги Запорізької області».
![](/upload/1/8/8/5/5/5/z3.jpg.webp)
Під прицілами снайпера і FPV-дронів спецпризначенці батальйону поліції особливого призначення тренувались рятувати поранених побратимів. Головне – під обстрілами зберегти власне життя та доправити поранених до стабілізаційного пункту.
![](/upload/1/8/8/5/5/6/z1.jpg.webp)
Тренування – непрості і максимально наближені до реальних бойових дій. Статистів із різними видами «поранень» бійці мають евакуювати в небезпечних умовах. Їхнє завдання - первинний огляд, оцінка стану та, за потреби, зупинка масивної кровотечі. Далі бійцям необхідно здолати важкий шлях до імпровізованого стабпункту під артобстрілами і атаками дронів.
![](/upload/1/8/8/5/5/4/z4.jpg.webp)
Після виконаних завдань у пункті призначення поліцейські разом з інструкторами проводять аналіз виконаних дій, щоби зрозуміти допущені помилки та не припустити їх у реальній небезпеці.
![](/upload/1/8/8/5/5/7/z2.jpg.webp)
«Навчання з елементами психологічного впливу і стресу, які максимально наближені до реальних бойових умов - надзвичайно важливі. Полігон і передова, безумовно, різні речі, однак від отриманої підготовки залежить виживання бійців та ефективність виконання бойового завдання. Особлива вдячність інструкторам-перамедикам, які професійно та комплексно готують наших бійців виконувати місію з порятунку на передовій», - зазначив керівник запорізької поліції Артем Кисько.
Національна поліція України
![«Кардан»: Розвідник із серцем учителя (Відео)](/upload/1/8/8/5/5/0/photo-2024-07-23-08-26-18.jpg)
![До Національної академії ДПСУ вступили 56 учасників бойових дій](/upload/1/8/8/5/7/1/akademiia-pr.jpg)