Один з найважчих виїздів: «Білий Янгол» евакуював поранених з Красногорівки у момент російського штурму

clock
24.05.2024 15:00

У цей день росіяни пішли в чергову атаку на Красногорівку, тож військові дозволили екіпажу поліції заїхати в місто тільки «на свій страх і ризик». Понад годину в умовах бою поліцейські добиралися до потрібної адреси. У результаті складної місії вдалося врятувати життя пораненого 59-річного чоловіка.

«Допоможіть, у нас поранений», - такий дзвінок отримала з Красногорівки евакуаційна група поліції «Білий Янгол». Щоб додзвонитись, люди піднялися на верхні поверхи п’ятиповерхівки.

Виїзд було сплановано та організовано в координації з військовими. За пораненим вирушили начальник районної поліції Артем Щусь і його команда «Білих янголів». Евакуацію проводили в два етапи, для цього знадобилося два бронеавтомобіля – все, щоб людина вижила.

Постраждалого знайшли у напівзруйнованому будинку, де ще залишились поодинокі мешканці. Він отримав осколкові поранення грудної клітини. До машини поліцейські бігли з чоловіком на ношах під вогнем.

Екіпаж з пораненим благополучно дістався лікарні, пацієнт іде на поправку. Але поліцейські закликають мешканців не ризикувати своїм життям, а евакуюватись.

«Звертаюсь до мешканців Красногорівки, а також їхніх рідних, які переживають за тих, хто біля фронту! Зараз ще є час для евакуації. Якщо ви переконаєте своїх близьких врятуватись, ми допоможемо, ми завжди на зв’язку», - сказав начальник поліції Курахового, «білий янгол» Артем Щусь.

Національна поліція України 

 

Схожі матеріали