Контраст
Шрифт

«Ми зробимо все, щоб швидше поставити в стрій наших поранених», - голова Держприкордонслужби

clock
24.09.2023 19:00

Генерал-майор Сергій Дейнеко відвідав один із мобільних польових госпіталів на передовій.

Під час перебування на позиціях прикордонників на сході України, Голова Держприкордонслужби генерал-майор Сергій Дейнеко приділив особливу увагу питанню медичної евакуації та проінспектував роботу мобільного шпиталю Держприкордонслужби.

Цей медичний підрозділ прикордонного відомства неодноразово доводив свою ефективність у відносно мирний час, приймаючи на себе виклики, які несли пандемії. Нині медики лікувального закладу працюють в безпосередній близькості від лінії фронту і рятують життя та здоров’я захисників.

Очільник прикордонного відомства особисто перевірив забезпеченість шпиталю, поспілкувався з колективом про навантаження на медперсонал, визначив пріоритетні напрями подальшого посилення та розвитку підрозділу.

«Хочу подякувати Вам за ту місію, яку ви виконуєте – рятуєте життя наших захисників і захисниць. Розумію це з власного досвіду, тому що в 2014-ому році саме наші медики врятували моє життя. Зараз є розуміння всього, що потрібно, будемо працювати над тим, щоб додати штат, людей, техніки, щоб вам було комфортніше працювати тут і від вашого перевантаження не страждала якість надання медичної допомоги нашим пораненим героям», – зауважив Сергій Дейнеко.

Голова Державної прикордонної служби України вручив медикам заслужені нагороди та побажав наснаги в історичній та доленосній боротьбі українського народу за своє майбутнє.

Державна прикордонна служба України

Схожі матеріали
Діяльність