Нацгвардійцю із позивним «Кардан» – 27 років. Військовий родом із Вінниччини. «Кардан» сильний і мужній чоловік зі своєю вже сталою філософією, своїм поглядом на життя та смерть на війні. Свій бойовий шлях гвардієць розпочав з початком повномасштабного вторгнення.
«З 26-го лютого 2022-го, після переведення з однієї частини в іншу, мав служити в Маріуполі. Але переведення в місто на Азовському морі, яке запланували саме на 26 лютого 2022-го року, скасували через початок повномасштабної війни» – згадує ті дні гвардієць.
«Кардан» служив на посаді старшого механіка-водія БРДМ (бойової розвідувально-дозорної машини). Зараз він – розвідник. Воював у Бахмуті, де отримав осколкові поранення в руку і шию, але закрив собою своїх побратимів, брав участь бойових виходах на Донеччині, Харківщині, Запоріжжі. В цивільному житті «Кардан» – вчитель історії України та всесвітньої історії. Як вчитель історії, він захоплюється давнім Римом та Грецією.
«А ще мені дуже цікава доба Козаччини. Хоча в кожному періоді історії можна робити нові відкриття» – захоплено розповідає воїн.
Про бойовий шлях розвідника «Кардана», його особисту мотивацію, погляди на життя – дивіться у нашому відео.
Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.