Як рятують людей у Карпатах - у новому випуску проєкту ДСНС «Техніка, що рятує»
Як працюють гірські рятувальники у засніжених Карпатах, коли на кону людське життя? Лише за минулий рік вони врятували понад 600 туристів!
Щоб долати кілометри засніжених гір і дістатися до постраждалих навіть у найвіддаленіших куточках Карпат, рятувальники використовують різноманітну техніку та спорядження. У першій частині нового випуску проєкту «Техніка, що рятує» ви побачите:
ексклюзивні кадри роботи гірських рятувальників, які щодня виходять на боротьбу зі стихією заради життя людей;
рятувальну техніку, яка долає снігові перешкоди: як працюють снігохід, гусеничний всюдихід та снігоболотохід в умовах гірської стихії;
екстремальні випробування і поради від фахівців: як правильно одягнутися для зимового походу, щоб не стати жертвою переохолодження та що є в рюкзаку кожного рятувальника;
яке спорядження допомагає знаходити зниклих під лавиною та які навички можуть врятувати життя в горах.
А також розкриємо секрет головного інструмента рятувальників – їхню витримку, професіоналізм і справжню любов до гір. Адже багато з цих хлопців не просто виконують свою роботу, а живуть нею. Кожен успішний порятунок – це врятоване життя, врятована сім'я, яка не втратила близьку людину.
Тому, плануючи похід у зимові Карпати, пам’ятайте: рятувальники завжди готові прийти на допомогу, але ваша власна підготовка та відповідальність можуть зробити так, щоб їхня допомога вам ніколи не знадобилася!
ДСНС України