Контраст
Шрифт

«Білі Янголи» евакуювали трьох малолітніх дітей з села Желанне Друге на Донеччині (ВІДЕО)

clock
19.09.2023 17:25

«Головне, щоб залишилися живими», - під час евакуації з лінії фронту розповідає 10-річний Сашко. Його матір попросила поліцейських вивезти їх з села, адже залишатися небезпечно - почастішали російські обстріли. Зараз Сашко та дві його сестри - 7-річна Софія та 12-річна Настя – у безпеці.

Желанне Друге розташоване неподалік від лінії фронту, тож ворожі снаряди часто прилітають по будинках мирних мешканців. Вулиці села зруйновані та безлюдні. Більшість місцевих вже виїхали, проте тут залишається ще понад 10 дітей. Поліцейські постійно проводять з родинами профілактичну роботу та закликають евакуюватися до безпечних регіонів.

Жінка, яка виховує трьох дітей, звернулась до правоохоронців з проханням евакуювати їх. «Білі янголи» на броньованому автомобілі вивезли малечу з матір’ю з-під обстрілів. Дорогою діти розповідали, що мріють ходити до школи та про свої улюблені шкільні предмети.

Сім’ю доставили до залізничного вокзалу Покровська, звідки вони вирушили до рідних на Вінниччину. Поліція закликає дорослих не гаяти часу та вивезти із зони бойових дій дітей, адже залишатися — смертельно небезпечно.

Національна поліція України

Схожі матеріали