Contrast
Letter
01601, Kyiv, street Academician Bogomolets, 10
Report corruption

Підрозділи НГУ і Нацполіції провели спільну профілактичну роботу на Луганщині

clock
6th December 2019, 16:37
clock
230

Гвардійці спільно з поліцейськими продовжують нести службу з охорони громадського порядку в українських містах. 

 

Профілактика тяжких та особливо тяжких злочинів, недопущення фактів екстремізму та тероризму, а також стабілізація оперативної обстановки – це пріоритетні завдання для підрозділів Нацгвардії. Для міст Донецької і Луганської областей такі завдання найбільш актуальні.

 

5 грудня військовослужбовцями Національної гвардії спільно з працівниками поліції зі складу Об'єднаних сил, були проведені комплексні оперативно-профілактичнізаходи у населеному пункті Трьохізбенка.

 

У результаті злагоджених спільних дій правоохоронців було виявлено: 2 факти зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст. 263 КК України); 1 факт зберігання холодної зброїбез передбаченого законом дозволу (ч.2 ст. 263 КК України); 1 факт незаконного зберігання наркотичних засобів (ч.1 ст. 309 КК України). Також за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення було складено 17 протоколів.

 

Крім того, у місті Слов’янськ під час несення служби з охорони громадського порядку, спільним патрулем Нацгвардії та Нацполіції зі складу Об'єднаних сил було затримано громадянина, який знаходився у розшуку за частиною 3 статті 185 кримінального кодексу України.

 

 За матеріалами пресслужби НГУ