Contrast
Letter

Проєкт наказу МВС України «Про затвердження Порядку забезпечення суб’єктів господарювання бланками свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерними знаками»

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку забезпечення суб’єктів господарювання бланками свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерними знаками» (далі – проєкт постанови).

Проєкт наказу розроблений на виконання вимог пункту 3 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року № 1388 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 року № 1371) (далі – Порядок реєстрації) з метою врегулювання питання забезпечення суб’єктів господарювання, які беруть участь у державній реєстрації нових транспортних засобів, бланками свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерними знаками.

Зазначене дозволить суб’єктам господарювання скористатися передбаченим Порядком реєстрації правом щодо участі в державній реєстрації реалізованих ними нових транспортних засобів у частині здійснення друку та видачі реєстраційних документів та номерних знаків.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати опублікування 24 березня 2021 в  письмовій формі за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected]. Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови проводяться тут. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Фурман Наталія Василівна, (044) 374 10 51.