Contrast
Letter

Про затвердження Порядку ведення реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю

Повідомлення

про оприлюднення проекту наказу МВС «Про затвердження Порядку ведення реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України ( www.mvs.gov.ua ) проекту наказу МВС «Про затвердження Порядку ведення реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю» (далі – проект акта).

Проект акта розроблено на виконання вимог абзацу двадцятого підпункту 1 пункту 2 Змін, що вносяться до деяких постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року
№ 46 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», та з метою затвердження процедури ведення реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю, порядку внесення до реєстру інформації про суб’єкта ОТК, обсяги інформації, тощо, у відповідності з вимогами законодавства у сфері проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: [email protected].

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].