Contrast
Letter

Наказ МВС від 16.05.2018 № 403 «Про деякі питання організації діяльності комісії з проведення атестації лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою та затвердження її складу»

  • МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

 

  • НАКАЗ

 

 

. 16. 05. 2018                                     м. Київ                                                №  403 .

 

 

 

 

 

Про деякі питання організації діяльності комісії з проведення атестації лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою та затвердження її складу

 

Відповідно до статей 74, 77 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», статті 11 Закону України «Про професійний розвиток працівників», підпункту 52 пункту 4 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 878 (із змінами), з метою проведення атестації лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою для визначення їх професійного рівня,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Установити, що діяльність комісії з атестації лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою організовується в Управлінні охорони здоров’я та реабілітації МВС (Коробка В. І.) відповідно до наказів МОЗ від 19 грудня 1997 року № 359 «Про подальше удосконалення атестації лікарів»,  зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 січня 1998 року за № 14/2454 (зі змінами), та від 12 серпня 2009 року № 588 «Про атестацію професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров'я», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23 вересня 2009 року за № 895/16911.

 

  1. Затвердити склад комісії з проведення атестації лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють у закладах охорони здоров’я МВС, що додається.

 

  1. Керівникам закладів охорони здоров’я МВС забезпечити направлення лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою для проходження атестації до Управління охорони здоров’я та реабілітації МВС відповідно до порядку та строків визначених нормативно-правовими актами МОЗ, зазначених у пункті 1 цього наказу.

 

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Тахтая О. В.

 

 

Міністр                                                                                                   А. Б. Аваков

 

додаток