Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань

clock
01.09.2021 09:59

Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, ліцеїсти закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України! 

Від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!

Сьогодні в Україні відзначається свято, яке об’єднує велику спільноту колишніх, сучасних та майбутніх здобувачів освіти та освітян. Це також сімейне свято, адже освічена, талановита та інноваційна молодь є гордістю будь-якої родини.   

Щодня ми разом виконуємо головне завдання – забезпечуємо безпечні умови для розвитку нашого суспільства, оберігаємо спокій громадян. Невдовзі майбутнім поліцейським, рятівникам, прикордонникам і гвардійцям стояти на сторожі закону, правди і справедливості. 

Завдання колективів наших закладів освіти – навчити випускників бути ефективними та ініціативними, використовуючи для цього сучасні досягнення науки і техніки, залучаючи найкращий зарубіжний досвід. Вірю в те, що здібності наших викладачів, їхні наполегливість та фаховість стануть запорукою формування майбутньої еліти правоохоронців нашої країни. 

Особливе свято сьогодні в родинах першокурсників. Щиро вітаю ваш вибір здобувати освіту в закладах освіти системи Міністерства внутрішніх справ України. Сподіваюся, що ви знайдете тут друзів і однодумців, повірите у власні сили, отримаєте знання та навички для досягнення професійних успіхів. 

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу! 

Слава Україні! 

Міністр внутрішніх справ України  

Денис Монастирський

Схожі матеріали