Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Нацгвардія взяла під охорону підприємство по виробництву зброї та боєприпасів

clock
21-го жовтня 2021, 10:51
clock
371

Нацгвардія взяла під охорону провідне державне підприємство «Форт», яке виготовляє зброю та боєприпаси. Для здійснення оборони казенного науково–виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України у військовій частині 3008 створили навіть новий підрозділ. Сьогодні його варта вперше заступила на бойову службу.   

На плацу військової частини 3008 відбулися урочистості з нагоди відкриття нового підрозділу – спеціальна комендатура. Його сформували для військової охорони казенного науково-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України.

В урочистих заходах взяли участь начальник Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Набок, начальник управління з охорони важливих державних об’єктів департаменту служби Головного управління Національної гвардії України полковник Віктор Грабчак, а також виконуючий обов’язки директора казенного науково-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України Леонід Лісовський.

«Сьогодні перед нами стоїть надзвичайно важливе завдання – прийняття під охорону казенного наукового-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України. Вперше за роки незалежної України ми беремо новий режимний об’єкт під охорону. Тут виробляється зброя, налагоджена лінія виготовлення боєприпасів і тому дуже важливо, щоб завод був під пильною охороною. Тепер підприємство буде охоронятись Національною гвардією України. Для нас – це надзвичайно велика відповідальність», – звернувся до гвардійців, під час урочистостей, начальник Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Набок.
Варті, яка вперше заступає на бойову службу, командування вручили пам’ятки.

Відсьогодні військова варта приступила до виконання охорони та оборони режимного об’єкта. Тепер казенне науково-виробниче об’єднання «ФОРТ» МВС України поповнило список особливо важливих державних об’єктів, які охороняє Національна гвардія України.

Довідка:

Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт» МВС України – сучасне підприємство ВПК України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. Основна мета діяльності підприємства – задоволення потреб національних збройних сил, зниження їх залежності від закордонних виробників, а також вихід на міжнародний ринок озброєнь в якості повноцінного учасника. На сьогоднішній день на його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї, приймаються активні заходи, спрямовані на створення інфраструктури для розробки і виробництва боєприпасів в промислових масштабах.

КНВО «Форт» МВС України оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням. Наявність власного конструкторського бюро забезпечує можливість проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт по впровадженню новітніх технологій. Для здійснення повного циклу випробувань продукції створено відділ випробувань, який дозволяє оцінювати балістичні характеристики продукції та її стійкість до зовнішнього впливу. 

Пресслужба НГУ