Авіація МВС виконала поліцейським гелікоптером три рейси аеромедичної евакуації на Київщині

clock
29.09.2021 15:35

В рамках проєкту аеромедичної евакуації МВС за один день в Київській області поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н-145 виконав відразу три рейси евакуації тяжких пацієнтів до медичних закладів. Про це сьогодні, 29 вересня, повідомили у Центрі авіації Нацполіції.

Перший виліт гелікоптер Н-145 здійснив о 9 ранку, коли з Броварського району Київської області до столиці необхідно було терміново доставити чоловіка, який потрапив у ДТП та отримав тяжкі травми голови. Без свідомості постраждалого евакуювали до Київської обласної лікарні.

Вже об 11:30 ранку поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н-145 з Білої Церкви до столиці транспортував жінку, якій знадобилась невідкладна допомога у Інституті серця імені Амосова.

По обіді, о 13:25, з селища Баришівка до Києва терміново доправили чоловіка у комі, який отримав тяжкі травми у ДТП та потребував лікування в одному з медичних закладів столиці.

Нагадаємо, вчора завдяки донору, медикам, авіації МВС і поліцейським шанс на лікування та життя отримали чотири пацієнти.

Також нагадаємо, у березні 2021 року Уряд України підтримав спільну ініціативу Міністерства внутрішніх справ і Міністерства охорони здоров’я щодо створення Єдиного аеромедичного простору, який передбачатиме запровадження системи аеромедичної евакуації та авіаційне транспортування анатомічних матеріалів реципієнтів. Йдеться про абсолютно новий рівень надання екстреної медичної допомоги, за якого людина отримає лікарську допомогу або буде доставлена в медзаклад з будь-якого, навіть найвіддаленішого куточка країни. Друга складова цієї програми - підтримка вітчизняної трансплантології. Це та галузь медицини, де успіх критично залежить, зокрема, від швидкості доставлення реципієнта або органа до місця операції.

Схожі матеріали