Контраст
Шрифт

Арсен Аваков провів зустріч із заступником помічника Держсекретаря США Джорджем Кентом

clock
12.07.2021 16:47

Під час розмови сторони обговорили співпрацю МВС з компанією «BARON» в питанні модернізації гідрометереологічної системи України, продовження співробітництва з INL.   

Міністр внутрішніх справ України подякував американській стороні за всебічну підтримку та допомогу реформам, які впроваджує міністерство.

«Ми підписали Протокол про наміри між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і компанією «BARON - Critical Weather Intelligence» про співробітництво у сфері гідрометеорологічної діяльності. Співпраця має на меті повністю реформувати гідрометеорологічну систему держави, яка не оновлювалася з 70-х років минулого століття. Розраховуємо на сприяння Держдепартаментом США в просуванні процесу узгодження параметрів співробітництва», – сказав Арсен Аваков.  

За його словами, в Україні з’явиться близько 13 великих радарів, а також кілька тисяч спеціальних датчиків, які дозволять використовувати ранній, вірогідний і швидший прогнози небезпечних погодних та природних явищ для запобігання та завчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації та катастрофи.

«Eximbank» США підтвердив готовність надати фінансову підтримку в реалізації цього проєкту. Делегація Міністерства фінансів України проводила переговори з банком щодо цього проекту минулого тижня», – зазначив глава МВС.

Він також зауважив, що Міністерство внутрішніх справ готове до продовження співпраці з INL (відділ з правоохоронних питань Посольства США в Україні). 

«Ми маємо гарну історію співробітництва за ці 6 років. Останнім великим проєктом є Поліцейський офіцер громади, який охоплює всі регіони держави – близько 30 тисяч населених пунктів, де проживає 28 млн. громадян», – зауважив Арсен Аваков. 

Окремо сторони обговорили диспропорцію оплати праці поліцейських. 

За словами міністра внутрішніх справ України, на одного працівника поліції, який займається розслідуванням злочинів, припадає 9 кримінальних справ. При цьому кожен поліцейський ризикує загинути чи отримати травму під час виконання службових обов’язків.

«Оплата праці при їх навантаженні – непропорційна, особливо у порівнянні з іншими правоохоронними органами. Нам потрібна міжнародна підтримка на цей перехідний період», – зауважив акцентував Арсен Аваков.

Заступник помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент, своєю чергою, подякував за спільну роботу та партнерство, запевнивши у підтримці питань, що обговорювалися, а також висловив сподівання, що у 2021 році вдасться реалізувати всі намічені проекти та плани.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
Герої МВС