У зв’язку з поширенням COVID-19 прийом громадян у МВС тимчасово припинений
З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» прийом громадян у Міністерстві внутрішніх справ тимчасово припинений на невизначений термін.
Просимо свої звернення оформлювати відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» та подавати на електронну поштову адресу [email protected].
Електронна адреса для подачі запитів на інформацію: [email protected].
Письмові листи ви можете подати через скриньку, яка знаходиться на території КПП №1 (Центральний вхід МВС).