У Львові правоохоронці домовились про поглиблення співпраці з громадськістю (ФОТО)
Під час «круглого столу» радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко та керівництво Головного управління Національної поліції у Львівській області розробили алгоритм поглиблення співпраці з представниками громадськості.
Участь у «круглому столі», який пройшов 28 вересня, взяли: керівництво Головного управління Національної поліції України у Львівській області на чолі з полковником поліції Дмитром Загарією, керівники обласних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Регіонального сервісного центру МВС та представники громадськості Львівщини.
![](/upload/image/1_(57).jpg)
![](/upload/image/pm977image008.jpg)
Радник міністра МВС України запропонував створити на Львівщині робочі групи, які займатимуться взаємодією з громадськістю та розроблять найкращий алгоритм для ефективної співпраці між правоохоронцями та громадськими організаціями.
«Нам необхідно так налагодити співпрацю, щоб представники громадськості мали постійний і прямий контакт з керівництвом МВС України та Національної поліції і могли у такий спосіб впливати на роботу правоохоронців, брати участь у реформуванні, надавати свої пропозиції, акумулювати та доносити інформацію про проблеми. Є багато механізмів для цього, ми повинні обрати найкращі і впровадити їх», - зазначив Володимир Мартиненко.
Відділ комунікації поліції Львівської області
![Медіа про МВС. Дмитро Фінашин: Гідна смерть - смерть в бою (Відео)](/upload/1/8/9/0/8/4/bez-imeni.jpg)