Контраст
Шрифт

Поліція Вінниччини отримала близько півсотні повідомлень про виявлення боєприпасів мешканцями Калинівки (ФОТО, ВІДЕО)

clock
29.09.2017 10:18

Поліцейські охороняють місця виявлення небезпечних предметів до приїзду спеціалістів-вибухотехніків. Також зафіксовано понад 70 фактів пошкодження та руйнування будівель, а також кілька заяв про крадіжки. На даний момент ситуація стабілізується та перебуває під повним контролем правоохоронців.

Наразі евакуйоване місцеве населення повертається у свої домівки. Зведені загони поліцейських з сусідніх областей, які допомагали нести службу у зоні надзвичайної події, повернулися на місця своєї постійної дислокації. Вінницька поліція спільно з нацгвардійцями та рятувальниками продовжують забезпечувати безпеку місцевого населення з метою недопущення правопорушень. Сьогодні у Калинівці забезпечують правопорядок понад 400 працівників поліції.

Зараз ситуація повністю контрольована правоохоронцями. У населені пункти, де проводилась евакуація, вже повернулися понад 20 тисяч місцевих жителів.

Рух автотранспорту на дорозі Вінниця-Житомир та залізничного транспорту на перегоні Сосонка-Калинівка відновлений. Завдяки зусиллям правоохоронців жодного факту грубого порушення правопорядку не зафіксовано.

Станом на 11.00 до поліції надійшло 51 повідомлення від місцевих жителів про виявлення на подвір’ях, городах та вулицях боєприпасів. Працівники поліції здійснюють охорону небезпечних знахідок до приїзду спеціалістів зі служби надзвичайних ситуації.

Працівниками поліції зафіксовано 74 факти пошкодження та руйнування будинків місцевих жителів внаслідок вибухів.

На цей час до поліції з заявами про крадіжки з їх домоволодінь  звернулися шість жителів м. Калинівка. Всі правопорушення мали місце в зоні безпосередньої близькості до епіцентру події. За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, під час надзвичайної події було евакуйовано близько 30 тисяч місцевих мешканців з Калинівки та кількох прилеглих населених пунктів. Правоохоронцями була організована робота 49 блокпостів. На місці події працювали близько трьох тисяч поліцейських. Допомогу вінницьким правоохоронцям надавали колеги з Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської областей.

Департамент комунікації

Національної поліції України

Схожі матеріали
Герої МВС