Переможцем Чемпіонату Європи з боксу серед молоді став курсант ХНУВС Ілля Тогобицький
У м. Будва (Черногорія) завершився Чемпіонат Європи з боксу серед молоді, в якому взяв участь курсант факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Ілля Тогобицький.
У своїй ваговій категорії 75 кг Ілля провів три поєдинки. У третьому раунді першого двобою він отримав упевнену перемогу нокаутом над спортсменом зі Словакії. У другому – переміг боксера з Албанії. У фінальному поєдинку Ілля Тогобицький зустрівся з представником Російської Федерації та отримав абсолютну перемогу. Ставши призером Чемпіонату Європи, Ілля також виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. У змаганнях брали участь спортсмени з 22 країн.
Вітаємо курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ Іллю Тогобицького з блискучою перемогою!
ВЗГ ХНУВС
![Ігор Клименко: "Нищимо ворога. Професійно та без зупину"](/upload/1/8/8/8/9/2/photo-2023-09-22-15-23-36jpg.webp)