Найсильніші поліатлоністи – у Нацуніверситеті цивільного захисту (ФОТО)
Цього тижня у Львові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада–2017» серед збірних вищих навчальних закладів МВС України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координує міністр внутрішніх справ України.
У змаганнях взяли участь команди 11 відомчих вишів. Кожен спортсмен мав виконати чотири вправи: стрільба з пневматичного пістолета калібру 4,5 мм, плавання на дистанцію 100 м, забіг на коротку (100 м) і довгу дистанції (1000 і 3000 м для жінок і чоловіків відповідно).
Слід зауважити, що всі етапи чотириборства були видовищним і напруженим, бо перемоги прагнули всі без винятку спортсмени. І за результатами усіх випробувань суддівська колегія змагань визначила переможців.
У командній першості найкращий результат продемонстрували поліатлоністи з Національного університету цивільного захисту України, срібло здобула збірна Харківського національного університету внутрішніх справ, а бронзу – команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
А в особистому заліку перемогу серед жінок здобула Мирослава Панюс (ХНУВС), серед чоловіків – Юрій Грянко (Нацуніверситет цивільного захисту України).
Переможці та призери чемпіонату були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.
Департамент комунікації МВС України
Фото Вікторії Веселовської
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)