Нацгвардія заступила на службу під час Євробачення-2017 (ФОТО)
З метою підтримання заходів безпеки під час проведення пісенного конкурсу Євробачення - 2017 особовий склад бригади швидкого реагування Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції приступив до виконання службово-бойових завдань на стаціонарних постах м. Києва.
З особовим складом бригади проведені інструктивні заняття з питань організації та порядку несення служби, доведені вимоги нормативних документів, які регламентують порядок взаємодії та спільних дій з працівниками Національної поліції та іншими службами, що забезпечуватимуть заходи безпеки під час проведення культурних заходів в м. Київ.
«Особовий склад бригади повністю готовий до виконання покладених завдань. Наша мета – забезпечити на високому рівні правопорядок та безпеку громадян, а також гостей пісенного конкурсу» - зазначив перший заступник командира бригади – начальник штабу підполковник Микола Мішакін.
Прес-служба НГУ
![Ігор Клименко: "Нищимо ворога. Професійно та без зупину"](/upload/1/8/8/8/9/2/photo-2023-09-22-15-23-36jpg.webp)