На Закарпатті підозрюваним у підкупі виборців обрано запобіжні заходи
Чоловіка, який організував мережу скупки голосів виборців на Міжгірщині, взято під варту. Відносно його спільників суд постановив визначити для них у вигляді запобіжного заходу цілодобовий домашній арешт. Слідство у справі триває.
За кілька днів до виборів працівники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області затримали групу осіб, які намагалися сфальсифікувати виборчий процес. Троє мешканців смт Міжгір’я, віком від 29-ти до 44 років, пропонували виборцям «продати» свій голос на користь визначеного кандидата за одну тисячу гривень.
Зловмисників затримали у місцевому ресторані безпосередньо під час передачі грошових коштів.
За фактом підкупу виборців, вчиненим за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України), слідчі відкрили кримінальне провадження. Тоді зловмисників затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчий, за погодженням з процесуальним прокурором, звернувся до суду з клопотаннями про обрання щодо підозрюваних запобіжних заходів. Сторона обвинувачення клопотала про взяття під варту всіх фігурантів справи.
Вчора, 26 жовтня, суд розглянув матеріали та обрав щодо 34-річного підозрюваного тримання під вартою. Відносно інших двох – цілодобовий домашній арешт.
За скоєне фігурантам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)