На Сумщині поліцейські оголосили підозру голові фіктивної дільничної виборчої комісії
Нагадаємо: у селі Соснівка, що на Конотопщині, 25 жовтня була організована і працювала самостійно створена незаконна виборча дільниця. Працівники поліції в рамках відкритого кримінального провадження встановлюють організаторів дільниці -"двійника" та інші обставини цієї справи.
Як встановили слідчі, частина місцевих жителів не були згодні на приєднання їх села до Попівської об'єднаної територіальної громади, і вирішили самостійно організувати голосування за депутатів та голову Соснівської сільради. Для цього власними силами надрукували бюлетені та запрошення на вибори, а приміщенням під дільницю надав місцевий підприємець. В якості реквізитів "фейкової" дільниці організатори вказали номер офіційної ДВК 590211 та адресу фіктивної дільниці, в той час коли справжня ДВК працювала за іншою адресою. Тим самим вони ввели в оману більшу частину виборців, які в результаті так і не змогли реалізувати своє право вибору.
26 жовтня працівники слідчого управління ГУНП в Сумській області за погодженням з прокуратурою Сумської області голові фіктивної дільничної виборчої комісії оголосили підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч.3 ст.157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) та ч.1 ст.353 (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України.
Наразі досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Сумської області
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)