На Рівненщині правоохоронці вилучили понад тисячу одиниць боєприпасів
Схрон виявили вчора, 21 жовтня, близько 13 години у лісовому масиві між селами Старе Село та Дроздинь Рокитнівського району.
За оперативною інформацією працівників управління СБУ в Рівненській області, спільно з поліцейськими та прикордонниками, за процесуального керівництва місцевої прокуратури чотири поліетиленових пакети розкопали в лісі на відстані орієнтовно двох кілометрів від села Дроздинь. У них слідчо-оперативна група виявила чотири РПГ-22, 20 корпусів гранат Ф-1, десять запалів до них, 1183 патронів калібру 5,45 та 14 патронів калібру 7,62, одну тротилову шашку вагою 400 грамів, пластичну вибухову речовину вагою близько 1 кг та чотири упаковки пороху загальною вагою близько 100 грамів.
За фактом незаконного поводження з бойовими припасами та вибуховими речовинами слідчі Рокитнівського відділення поліції розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочину та походження незаконних предметів.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)