На Одещині поліцейські затримали підозрюваного у підкупі виборців
За грошову винагороду чоловік пропонував віддати свій голос декільком десяткам громадян. Його дії кваліфікували за ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України.
Подія сталася у м. Ізмаїл. Поліцейські виявили три автобуси з 52-ма пасажирами, які повинні були їхати до Білгорода-Дністровського для голосування. За словами людей, за кожен відданий ними голос невідомий чоловік обіцяв заплатити по 400 гривень.
За "гарячими слідами" поліцейські встановили особу правопорушника. Ним виявився раніше судимий 42-річний громадянин сусідньої держави, який наразі проживає в Одесі. Чоловіка затримали в процесуальному порядку. За фактом підкупу виборців розпочате кримінальне провадження за ч.4 ст.160 (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.
Відділ комунікації поліції Одеської області
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)