На Херсонщині спецпідрозділ КОРД та водна поліція провели спільне навчання
Херсонські поліцейські провели тренування з метою протидії злочинності та боротьби з тероризмом. Підрозділ водної поліції у взаємодії зі спеціальним підрозділом КОРД знешкоджували умовних терористів і визволяли заручників на теплоході.
Під час тренування підрозділи поліції Херсонщини продемонстрували ефективну взаємодію водної поліції і спецпідрозділу КОРД. Поліцейські відпрацювали реакцію на захоплення терористами катера. Такі тренування проводяться на постійній основі, щоб громадяни відчували себе в повній безпеці. Ми дбаємо про вашу безпеку і на землі, і на воді.
Відділ комунікації поліції Херсонської області
![Ігор Клименко: "Нищимо ворога. Професійно та без зупину"](/upload/1/8/8/8/9/2/photo-2023-09-22-15-23-36jpg.webp)