НАВС – новий чемпіон студентських змагань України з футболу
Футбольна команда НАВС «Динамо – Академія» стала переможцем у ХІХ Чемпіонаті України з футболу серед закладів вищої освіти сезону 2019–2020 років, виборовши право представляти країну на чемпіонатах Європи та світу.
Фінальний поєдинок відбувся 20 жовтня на футбольному полі «Віта-Арена» (с. Віта-Поштова) навчально-наукового інституту №1 НАВС. Суперником «динамівців» була команда Київського національного торговельно-економічного університету «КНТЕУ-Меркурій». Результат матчу – 4:1 на нашу користь.
Обидві команди вже зустрічалися під час фінального матчу ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2019–2020 років. Тоді в чемпіонаті столиці НАВС здобула срібло.
Тож сьогодні «динамівці» зіграли реванш.
Цьогоріч команда НАВС уперше взяла учать у цьому чемпіонаті й одразу здобула титул чемпіона України з футболу серед закладів вищої освіти сезону 2019–2020 років. Гравця «Динамо – Академія» Дмитра Ширая визнано кращим бомбардиром сезону.
Дякуємо й уболівальникам, які спостерігали за матчем через онлайн трансляцію.
Щиро вітаємо наших спортсменів з блискучою перемогою. Ми пишаємося вами!
ВЗГ НАВС
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)