Міграційна служба продовжує співпрацю з Республікою Польща (ФОТО)
Згідно плану заходів реалізації проект «Зміцнення потенціалу Державної міграційної служби України в управлінні міграційними процесами», що впроваджується Державною міграційною службою України та Прикордонною Вартою Республіки Польща з 30-31 травня 2017 року в м. Краків відбулася консультативна зустріч української делегації з керівництвом Управління у справах іноземців Головної комендатури Прикордонної Варти Республіки Польща.
У ході зустрічі Сторони обговорили результати реалізації проекту «Зміцнення потенціалу Державної міграційної служби України в управлінні міграційними процесами». Слід зазначити, що в рамках проекту протягом першої половини поточного року буде проведено тренінги та підвищено професійний рівень з міграційної тематики 150 працівників ДМС центрального та територіального рівнів.
Також українська та польська сторони обговорили можливості продовження реалізації проекту в другій половині 2017 року та запровадження в перспективі нових проектів.
Прес-служба ДМС України
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)